Samenstelling

De gemeenteraad bestaat uit negentien zetels. Er zijn in totaal 6 fracties. De verdeling is als volgt:

  • Roerstreek Lokaal!: 6 zetels
  • CDA Roerdalen: 5 zetels
  • Democraten Roerdalen: 3 zetels
  • Ons Roerdalen: 2 zetels
  • PvdA Roerdalen: 2 zetel
  • VVD: 1 zetel

Hieronder staan onze raadsleden. Zodra het mogelijk is plaatsen wij meer gegevens. Bekijk ook de nevenfuncties en de rapportage fractieondersteuning 2017-2018.

J.C.L. (Jacqueline) Aelen

J.C.L. Aelen
contactgegevens en taken J.C.L. (Jacqueline) Aelen
FunctieFractievoorzitter
Mobiel nummer06-10676919
E-mailadresjacqueline.aelen@roerdalen.nl
Politieke partijPvdA (Partij van de Arbeid)

M. (Max) Baden, van

M. Baden, van
contactgegevens en taken M. (Max) Baden, van
FunctieGemeenteraadslid
Mobiel nummer06-31283545
E-mailadresmax.vanbaden@roerdalen.nl
Politieke partijPvdA (Partij van de Arbeid)

J.G.G. (Jeroen) Cremers

J.G.G. Cremers
contactgegevens en taken J.G.G. (Jeroen) Cremers
FunctieFractievoorzitter
Mobiel nummer06-10222150
E-mailadresjeroen.cremers@roerdalen.nl
Politieke partijCDA (Christen Democratisch Appèl)

G.J.C.M. (Gerrion) van Elmpt-Huts

G.J.C.M. van Elmpt-Huts
contactgegevens en taken G.J.C.M. (Gerrion) van Elmpt-Huts
FunctieFractievoorzitter
Telefoonnummer0475-533604
E-mailadresgerrion.van.elmpt@roerdalen.nl
Politieke partijDemocraten Roerdalen

K. (Karin) Hermans-Roelofs

K. Hermans-Roelofs
contactgegevens en taken K. (Karin) Hermans-Roelofs
FunctieGemeenteraadslid
Mobiel nummer06-11929487 / 06-82704924
E-mailadreskarin.Hermans-Roelofs@roerdalen.nl
Politieke partijRoerstreek Lokaal!

A.J.T. (Ton) Joris

A.J.T. Joris
contactgegevens en taken A.J.T. (Ton) Joris
FunctieGemeenteraadslid
Mobiel nummer06-43434844
E-mailadreston.joris@roerdalen.nl
Politieke partijCDA (Christen Democratisch Appèl)

J (Jo) Kruchten, van

J Kruchten, van
contactgegevens en taken J (Jo) Kruchten, van
FunctieGemeenteraadslid
Mobiel nummer06-30691100
E-mailadresjo.vankruchten@roerdalen.nl
Politieke partijDemocraten Roerdalen

H.M.V. (Henk) van der Linden

H.M.V. van der Linden
contactgegevens en taken H.M.V. (Henk) van der Linden
FunctieGemeenteraadslid
Telefoonnummer0475-403480
E-mailadresHenk.van.der.linden@roerdalen.nl
Politieke partijOns Roerdalen

H.L.M. (Herman) Nijskens

H.L.M. Nijskens
contactgegevens en taken H.L.M. (Herman) Nijskens
FunctieFractievoorzitter
Mobiel nummer06-51086851
E-mailadresherman.nijskens@roerdalen.nl
Politieke partijVVD (Volkspartij voor Vrijheid en Democratie)

F. (Frans) Peeters

F. Peeters
contactgegevens en taken F. (Frans) Peeters
FunctieGemeenteraadslid
Mobiel nummer06-22768808
E-mailadresfrans.peeters@roerdalen.nl
Politieke partijDemocraten Roerdalen

W.L.C. (Willem) van Pol

W.L.C. van Pol
contactgegevens en taken W.L.C. (Willem) van Pol
FunctieFractievoorzitter
Telefoonnummer0475-541262
E-mailadreswillem.van.pol@roerdalen.nl
Politieke partijRoerstreek Lokaal!

J. (Jeroen) Roubroeks

J. Roubroeks
contactgegevens en taken J. (Jeroen) Roubroeks
FunctieGemeenteraadslid
Mobiel nummer06-30204939
E-mailadresjeroen.roubroeks@roerdalen.nl
Politieke partijCDA (Christen Democratisch Appèl)

R (Roland) Slangen

R Slangen
contactgegevens en taken R (Roland) Slangen
FunctieGemeenteraadslid
E-mailadresroland.slangen@roerdalen.nl
Politieke partijRoerstreek Lokaal!

M. (Marjo) Thevissen

M. Thevissen
contactgegevens en taken M. (Marjo) Thevissen
FunctieFractievoorzitter
Mobiel nummer06-15629179
E-mailadresmarjo.thevissen@roerdalen.nl
Politieke partijOns Roerdalen

L. (Loes) Vestjens

L. Vestjens
contactgegevens en taken L. (Loes) Vestjens
FunctieGemeenteraadslid
Mobiel nummer06-23745977
E-mailadresloes.vestjens@roerdalen.nl
Politieke partijRoerstreek Lokaal!

J. (John) Vogels

J. Vogels
contactgegevens en taken J. (John) Vogels
FunctieGemeenteraadslid
Telefoonnummer0475-541522
Mobiel nummer06-51891761
E-mailadresjohn.vogels@roerdalen.nl
Politieke partijCDA (Christen Democratisch Appèl)

P.H.A. (Piet) van der Vorst

P.H.A. van der Vorst
contactgegevens en taken P.H.A. (Piet) van der Vorst
FunctieGemeenteraadslid
Telefoonnummer0475-533102
Mobiel nummer06-19855594
E-mailadrespiet.van.der.vorst@roerdalen.nl
Politieke partijRoerstreek Lokaal!

A. (Ruud) Wolters

A. Wolters
contactgegevens en taken A. (Ruud) Wolters
FunctieGemeenteraadslid
Mobiel nummer06-29560194
E-mailadresruud.wolters@roerdalen.nl
Politieke partijRoerstreek Lokaal!

L. (Léon) Wolters

L. Wolters
contactgegevens en taken L. (Léon) Wolters
FunctieGemeenteraadslid
Mobiel nummer06-55873750
E-mailadresleon.wolters@roerdalen.nl
Politieke partijCDA (Christen Democratisch Appèl)
Servicepunt

Het gemeentehuis is vandaag geopend van 9:00 tot 17:00 uur.

Telefoon: 0475-538888