Uitvoering onderhoud Reewoude Herkenbosch
Vanaf september 2026 werken we aan het vernieuwen van de riolering in de buurt Reewoude in Herkenbosch. Ook vernieuwen we hier de straten. Aannemer BLM voert de werkzaamheden uit. We verwachten dat het werk eind 2027 klaar is.
Afsluiting en omleidingen
Tijdens de werkzaamheden zijn gedeeltes van de buurtschap Reewoude tijdelijk afgesloten voor het verkeer. Woningen blijven tijdens de wegafsluiting te voet bereikbaar. Parkeren is mogelijk op de parkeerplaats aan de Meinweg. Tijdens de werkzaamheden aan de straat Meinweg regelen verkeerslichten de doorstroming van het verkeer. De werkzaamheden aan de toegangsweg naar Reewoude vinden plaats tussen 8.30 en 16.00 uur.
Vragen
Heeft u vragen of opmerkingen over de werkzaamheden in de buurtschap Reewoude? Neem dan contact op met omgevingsmanager Rens Bouwmans van BLM, telefoonnummer 06 44 46 88 68.